JA Clean není klasické dopravní značení

on . Posted in Průmysl

Ani samotný Google to zatím není schopný identifikovat! Když průmyslový areál potřebuje provést dopravní značení na pracovišti a hledá ve vyhledávači firmu, musí se přebrodit přes několik firem, které dopravní značení dělají, ale ne specializované pro areály. Takové si můžou poptat jen u Vlašimské JA Clean!

dopravní značení ja clean

TEST: čo viete o polykarbonátových doskách?

on . Posted in Průmysl

Čo viete o polykarbonátových doskách?

  • Aké sú základné typy polykarbonátových dosiek?

A) Komorové a plné
B) Vlnené a duté
C) Komôrkové a transparentné

  • Aké teplota polykarbonátové dosky priemerne znesú?

A)0 až 100

B)-40 Až 30

C)-40 Až 120

  • Aká je svetelná priepustnosť čírych polykarbonátových dosiek?

A) cca 97%
B) cca 83%
C) cca 63%

  • Dajú sa polykarbonátové dosky vyrábať na zákazku v rôznych rozmeroch?

A) Áno, dajú.
B) Nie, nedajú.

Motory s problémy v důsledku bludných proudů

on . Posted in Průmysl

Bludné proudy mohou v oběžných drahách ložiska elektromotoru a v povrchu valivého elementu způsobit poškození. Velkému riziku jsou vystaveny zejména motory s proměnlivými otáčkami s frekvenčními měniči s modulovanou šířkou impulzu.
Účinkem bludných proudů se po čase může zvýšit hluk a teplo, snížit účinnost maziva, docházet k nadměrným vibracím a nakonec k předčasnému selhání ložiska. Izolace ložisek a optimalizační řešení od SKF pomohou v aplikacích OEM a koncovým uživatelům s ochranou proti účinkům bludných proudů, a sníží tak nároky na údržbu a celkové provozní náklady. Pokud máte ještě jiný problém s elektromotorem, obraťte se na firmu Prodej Elektromotorů Brno.

Správné filtry? Hydraulické!

on . Posted in Průmysl

Stroje, zařízení, automobily, nákladní automobily a ostatní hmotný majetek slouží velkým firmám ale i osobitým uživatelům na různé druhy práce. Na těchto zařízeních je však třeba provádět i pravidelný servis. Je velmi důležité zodpovědně přistupovat k servisu svých strojů a zařízení. Při zanedbání servisu se stroje mohou brzy poškodit nebo úplně přestanou pracovat. Je nutno vyměňovat součástky, které jsou nezbytné, jako jsou například hydraulické filtry, součástky a matice, a spoustu dalších věcí, které jsou pro jejich chod nezbytné. V případě, že všechny naše zařízení budou podstupovat pravidelné prohlídky, jejich životnost bude určitě delší.