Seznamte se s povrchovou úpravou chromováním

on . Posted in Průmysl

S chromováním se můžeme setkat jak v průmyslu, tak také v každodenním životě. Chromují se např. chirurgické nástroje, chromované předměty také využíváme jako dekorace v koupelnách nebo jsou také součástí luxusních automobilových doplňků, hojně se také využívá k renovaci historických automobilů apod.

Výstavní vitríny a jejich využití

on . Posted in Průmysl

Výstavní vitríny zaručují bezpečnost vystavených předmětů. Vitríny jsou k dispozici v mnoha verzích. Pořídit si můžete výstavní vitríny zavěšené na pevných a odolných věšácích nebo volně stojící díky stabilním nohám. Vitríny mohou mít od jedněch do čtyř dveří, které se zase mohou otevírat do stran nebo nahoru ručně.

france-landmark-night-paris-2356 1

Jak fungují odsávací stěny

on . Posted in Průmysl

Výběr odsávací stěny se může zdát obtížný vzhledem k široké nabídce na trhu. Lakovací kabina je obvykle vyrobena jako samonosná konstrukce panelů izolovaných z různých materiálů. Jako izolační materiál používají výrobci panelů: polystyren, pěnový polyuretan, standardní minerální vlnu a lisovanou minerální vlnu.

exhaust-system-2464448 1

 

Jed na krysy

on . Posted in Průmysl

Jed na krysy je obvykle konečným řešením používaným těmi, kteří byli odhodláni zbavit se těchto škůdců, když všechny ostatní metody již selhaly. Divoké krysy vydávají hluk, jsou agresivní a nesou mnoho nemocí. Jejich ostré zuby ničí vybavení a zásoby ze spíže zmizí závratnou rychlostí.

Související obrázek

 

Poptáváte řezání obkladů vodním paprskem? Víme, na koho se obrátit

on . Posted in Průmysl

Řezání vodním paprskem zaručuje nesrovnatelnou přesnost. Řezání vodou umožňuje zpracování hustých sít, například pro kotle, strojní prvky. Pokud hledáte extrémně přesnou technologii řezání oceli, doporučujeme řezání vodním paprskem. Řezání vodou (řezání oceli vodním paprskem) umožňuje vyrábět prvky, které jsou mimo rozsah jiných obráběcích strojů, jako je plazma nebo laser. Pokud hledáte řezání obkladů vodním paprskem, víme na koho se obrátit.

Plošiny mohou zachránit Váš život

on . Posted in Průmysl

Když se řekne práce, vybavíme si většinou práci v kontextu s našim povoláním nebo běžné činnosti, které děláme téměř každý den. Jenomže občas je práce nepříjemná a to z všemožných důvodů, může se například jednat o práci ve výškách, která dělá nejednomu opravdu velký problém. Když zůstaneme u výšek, tak vymýšlíme všelijaká řešení, která nám usnadní tuto práci bez většího rizika. Jedním z takových prostředků jsou plošiny o kterých se budeme v tomto článku bavit.