4 důvody proč si pořídit bezdrátový rozhlas

on . Posted in Obecní záležitosti

Určitě si každý všiml, že ať už jste v malé obci či ve městě, všude jsou bezdrátové rozhlasy. K poskytování místního rozhlasu už slouží zejména na vesnicích. Ve větších městech slouží zejména jako sirény v případě evakuace při požárech a pod. Víte, proč je rozhlas, zejména jeho bezdrátová verze, stále populární?

Jaké funkce by měla nabízet i nejlevnější mikrovlnka?

on . Posted in Obecní záležitosti

Nejlevnější mikrovlnné trouby koupíte již od 1300 Kč, zatímco za lepší model zaplatíte kolem 8 000 Kč. Vysoká cena jde ruku v ruce s pokročilými funkcemi a nejvyšší kvalitou materiálů použitých k výrobě mikrovlnné trouby. Kromě toho může prémiová mikrovlnná trouba nahradit několik dalších kuchyňských spotřebičů, zejména těch, které se používají k přípravě zdravých jídel. Jaké funkce by však měla nabízet i nejlevnější mikrovlnka?

Výsledek obrázku pro microwave oven fun

Mějte pod kontrolou své zaměstnance

on . Posted in Obecní záležitosti

Sledování zaměstnanců v kontextu s dodržováním firemních nařízení v rámci včasné docházky nebo povinných přestávek je velmi vhodné, nicméně tato agenda bez elektronických pomocníků je velmi složitá. Klasické "píchačky" dnes najdete jen velmi zřídka. Abychom předešli podvodům vynalézavých zaměstnanců se docházkové systémy zdokonalily na takovou úroveň, že jsou velmi sofistikované a ničím neomezují zaměstnance, mnohdy stačí přiložit otisk prstu nebo čip.

Ukázněte řidiče zpomalovacím prahem

on . Posted in Obecní záležitosti

Jelikož je celosvětovým trendem a cílem různých dopravních studií a vizí snižování počtu úmrtí při dopravních nehodách, provádějí se všelijaké opatření, které mají za účel právě toto číslo snížit. Mnohé z těchto opatření jsou instalovány do automobilů v podobě bezpečnostních asistentů a systému, jiné jsou čistě legislativní, například snižování maximální povolené rychlosti nebo zákazy předjíždění. Když se budeme držet oné rychlosti, dodržet ji je opravdu velký problém, mnohé řidiče ani nezastaví tučné pokuty za nedodržení. Opravdu účinným řešením je tzv. zpomalovací práh neboli retardér, který při najetí v nevhodné rychlosti může způsobit poškození náprav vozidla.