Do ložnice patří komoda

on . Posted in Dům a zahrada

Ložnice je takovým zajímavým pokojem celého domu nebo bytu. Většina z nás ji například neukazuje ani návštěvám. Proto se občas stane, že ji zanedbáme a řekneme se: "však co, vždyť se v ní vyspím a to stačí". Ale opak je pravdou, pohodový spánek je důležitý pro náš organismus a proto by nábytek do ložnice měl být příjemný a vydávat dobrou energii. V tomto článku si ukážeme, jak vybavit moderní ložnici.

Proč zvolit PPR trubky

on . Posted in Dům a zahrada

Kdyby se vás někdo zeptal, jestli je lepší pořídit potrubí z plastu, nebo z kovu, tak si nejspíš zaklepete a na čelo a řeknete, že jasně že z kovu. Kovové trubky jsou v současností tím prvním, co se člověku vybaví, když se řekne vodovodní potrubí. Kdo z vás ale věděl, že nejpoužívanějším typem potrubí je zrovna polypropylen? Jaké výhody má PPR materiál oproti kovu?

Jak vybrat vhodná garážová vrata?

on . Posted in Dům a zahrada

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům? Máte v plánu garáž? Není divu, garáž ochrání spoustu majetku, konkrétně váš vůz nebo motorku před nenechavými zloději nebo počasím, ale také slouží jako vizitka domu. Jenže teprve kvalitní vrata dělají garáž, garáží! Tento článek vám poradí, na co si dát pozor, při výběru vhodných vrat.

Stavíte bránu? Věnujte pozornost tomuto článku

on . Posted in Dům a zahrada

V nedávné době jsem psal článek o plotových sloupcích od společnosti Dobeš kovovýroba, tak mě napadlo, napsat také článek o křídlových branách od tohoto českého výrobce. Budujete-li nový plot, samozřejmě hodláte vyměnit také bránu, určenou k vjezdu automobilů na Váš pozemek.

Hydraulická hadice Flexor

on . Posted in Dům a zahrada

Dnešním tématem bude představení hydraulické hadice značky Flexor. Původem je z Itálie, ale v Česku se hojně prodává. K čemu je tato hadice dobrá? Dá se přes ní přenášet kapalina na ropné bázi či vodní bázi. Duše je černá, hladká, odolná oleji a také antistatická. Výstuž je pochopitelně oplet drátem. Samotný obal je pak černý, hladký, odolný oleji a povětrnostním vlivům. Pracovní teplota se definuje mezi -40° až po +100°. Tyto hadice zvládnou pracovní tlak od 40 až 225 bar! Poruchový od 160 po 900. Zajímáte se o hydraulické hadice? To byste měli navštívit stránky pana Divily - MHI Servis. Nejspolehlivější servis hydrauliky v celé republice!

Typ lexanu

on . Posted in Dům a zahrada

Lexan je speciální typ polykarbonátu. Jedná se o termoplastický polykarbonát, který má vyvážené fyzikální, mechanické i optické vlastnosti. Díky svým parametrům se často používá k zastřešení, jako světlík případně jako nerozbitné sklo.
Podívejte se na výběr ze sortimentu od společnosti Tercoplast, která vám nabízí nejen lexan, ale také jiné druhy polykarbonátu. U svých klientů sklízí samý kladný ohlas – můžete najít jak plnohodnotné lexan desky nebo i komůrkové či transparentní. Vyzkoušejte lexan jako nerozbitné sklo a budete mít jasno, co budete používat i nadále. Lexan je perfektní materiál, se kterým se vám bude perfektně pracovat.