Kavárny Zlín: Netradiční počin Bajkavárna

on . Posted in Cestování

Jen málokdo dokáže odolat vůni a chuti opravdu kvalitní kávy a taky platí, že jen opravdový fajnšmekr má kvalitní vybavení v podobě mlýnku a kávovaru doma. Většina z nás chodí za dobrou kávou do kaváren, kde si chtějí nerušeně vychutnat své espresso. Bohužel existují kavárna a Kavárny s velkým K. Tento článek se věnuje tomu, jak poznat kvalitní kavárnu anebo tu, ve které se okamžitě otočit a utéct.

Nepodceňujte správné oblečení na motorku

on . Posted in Cestování

Co by to bylo za motorkáře, který by jezdil v teplácích, bez přilby a například v žabkách. Fatální následky by měla dopravní nehoda, která by prvně mohla být způsoba nevhodným oděvem, ale také za druhé, pád by znamenal velmi ošklivé zranění nebo dokonce smrt!

Hotel Kroměříž

on . Posted in Cestování

Líbí se vám město Kroměříž? Chcete zde zůstat několik dní a navštívit nejen samotné město, ale i okolí? Jako ubytovací zařízení se vám nabízí hotel Kroměříž, který má ve své nabídce celkem 53 lůžek. Moderní a stylově vybavené pokoje jsou většinou dvoulůžkové, ale k dostání jsou i rodinné pokoje, apartmány či rezidence. Každému hotelu náleží sociální zařízení, barevná televize, přípojka pro počítač, telefon a minibar. Pokoje si můžete rezervovat přímo přes internet.