Jak probíhá předání firmy?

on . Posted in Firemní záležitosti

Vlastníte firmu, ale přemýšlíte už nad odchodem do důchodu? Možná právě v tuto chvíli přemýšlíte nad tím, zda firmu nepředat. V potaz přichází hned několik možností, kterou si ale vybrat? Stejně tak palčivá může být i otázka, jak takové předání vůbec probíhá a co od něj mám jako vlastník očekávat. 

business-meeting-P7Q648T-min

Co je to manažerský koučink a k čemu je dobrý?

on . Posted in Firemní záležitosti

V dnešním článku si krátce vysvětlíme co to ten manažerský koučink vlastně je a k čemu je dobrý. Manažerský koučink je jakýsi vztah nebo partnerství nejčastěji přímo mezi dvěma lidmi. Pod koučem si představte člověka, který se s manažerem snaží najít společné cíle a najít nejlepší metody a způsoby jak těchto cílů dosáhnout. Nejdůležitější je, aby cíl byl konkrétní a úkolem kouče je nastavit optimální prostředí a motivaci jak toho cíle dosáhnout.

co je to manažerský koučink

 

 

Co by měl podnikatelský plán obsahovat?

on . Posted in Firemní záležitosti

Pro ty, kteří neví co přesně si pod pojmem podnikatelský plán, tak je to písemný dokument, který popisuje v čem chceme podnikat, jak to chceme dělat, proč to chceme dělat a kdy chceme dosáhnout konkrétních cílů. Podnikatelský plán je velmi důležité si sepsat už před ním než se do podnikání pustíte. Dostanete tak jakýsi přehled a ujasníte se jak by váš business měl vlastně vypadat a co tím chcete dosáhnout. Velmi často po nás může podnikatelský plán chtít i banka v případě, že budeme potřebovat půjčku. A Co by měl vlastně dobře sestavený podnikatelský plán obsahovat?

Koučink obchodních dovedností

on . Posted in Firemní záležitosti

Pokud potřebujete zlepšit kondici vaší společnosti a touláte se různými webovými stránkami a vidíte neustále se opakující slovo "koučink", jste na správné cestě. Koučink je v dnešní době v módě, nebo-li "in",bohužel se stává, že i tato forma školení nebývá vždy efektivní.