Cesta k bohatství

on . Posted in Finance

Pravděpodobně existuje jen málo lidí, kteří by nechtěli mít všeho dostatek, aby mohli svým blízkým dopřát vše, co potřebují, nemuseli trávit většinu života v práci a mohli si užívat všech krás, které tento svět nabízí.

Co pro to můžete udělat? Každý kouč nebo guru osobního rozvoje vám řekne, že hlavně musíte dělat to, co vás baví a potom ani čas strávený v práci pro vás nebude utrpením, ale zábavou. Budete si užívat na plno každý den, ať už budete v práci nebo na dovolené.

Další možností je sázet sportku. Ano – šance je malá, ale kdo to nezkusí, tak se nemusí bát toho, že možná neuspěje, protože neuspěje určitě.

Pro konzervativní jedince, kteří se bojí opustit jistotu práce, která je nebaví, ale přece jenom touží po tom, udělat něco pro své budoucí blaho, je zde možnost skupovat investiční zlato. Zlato je sázka na jistotu, tak pokud nechcete marnit čas sportkou, jděte do zlata!

gold-513062 960 720

 

Nebankovní hypotéka jako druhá možnost

on . Posted in Finance

Nečekaně se vám rozroste rodina a máte před sebou velké dilema v podobě rozhodnutí investice do nového bydlení a jediným způsobem, jak toho dosáhnout je financovat náklady formou hypotéky? V pořádku, vždyť to dnes takto dělá každý. Akorát ne každý ví, jak si počínat, pokud hypotéka ale byla v bance zamítnuta z důvodu záznamu v bankovním registru dlužníků nebo nedostačujícímu příjmu.

Pořád to ale není konec světa, nezoufejte.

Je zde ještě jedna možnost - nebankovní hypotéka. Opravdu ne všechny nebankovní společnosti mají nekalé úmysly. Stačí být obezřetný a dobře číst podmínky smlouvy. Nebankovní hypotéku vám nabídnou i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Na druhou stranu však nemůžete počítat s takovými úroky a podmínkami, co vám nabídnou jako nejlepší možnost v bance.