Cesta k bohatství

on . Posted in Finance

Pravděpodobně existuje jen málo lidí, kteří by nechtěli mít všeho dostatek, aby mohli svým blízkým dopřát vše, co potřebují, nemuseli trávit většinu života v práci a mohli si užívat všech krás, které tento svět nabízí.

Co pro to můžete udělat? Každý kouč nebo guru osobního rozvoje vám řekne, že hlavně musíte dělat to, co vás baví a potom ani čas strávený v práci pro vás nebude utrpením, ale zábavou. Budete si užívat na plno každý den, ať už budete v práci nebo na dovolené.

Další možností je sázet sportku. Ano – šance je malá, ale kdo to nezkusí, tak se nemusí bát toho, že možná neuspěje, protože neuspěje určitě.

Pro konzervativní jedince, kteří se bojí opustit jistotu práce, která je nebaví, ale přece jenom touží po tom, udělat něco pro své budoucí blaho, je zde možnost skupovat investiční zlato. Zlato je sázka na jistotu, tak pokud nechcete marnit čas sportkou, jděte do zlata!

gold-513062 960 720

 

Nebankovní hypotéka jako druhá možnost

on . Posted in Finance

Nečekaně se vám rozroste rodina a máte před sebou velké dilema v podobě rozhodnutí investice do nového bydlení a jediným způsobem, jak toho dosáhnout je financovat náklady formou hypotéky? V pořádku, vždyť to dnes takto dělá každý. Akorát ne každý ví, jak si počínat, pokud hypotéka ale byla v bance zamítnuta z důvodu záznamu v bankovním registru dlužníků nebo nedostačujícímu příjmu.

Pořád to ale není konec světa, nezoufejte.

Je zde ještě jedna možnost - nebankovní hypotéka. Opravdu ne všechny nebankovní společnosti mají nekalé úmysly. Stačí být obezřetný a dobře číst podmínky smlouvy. Nebankovní hypotéku vám nabídnou i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Na druhou stranu však nemůžete počítat s takovými úroky a podmínkami, co vám nabídnou jako nejlepší možnost v bance.

Účetní jako chytrá investice

on . Posted in Finance

Vyplnit své daňové přiznání se rovná projít do 5. kola soutěže Faktor strachu. O to složitější to je, když si své účetnictví nevede pilně jako včelka, ale spíše z donucení kvůli možné kontrole. Jestliže na vás tyto dva body sedí a jste ze zlínského kraje, bude pro vás nejlehčí najít si dobrou účetní ve Zlíně. Když přepočítáte svůj čas na peníze, kdy jste se mohli věnovat naprosto odlišným věcem k rozvoji svého podnikání a přičtete nekonečný stres, který ústí často i v osobní a zdravotní problémy, je najmutí účetní opravdu chytrou investicí, která se vyplatí i finančně. Nebo zatněte zuby a začněte na své daňové evidenci každodenně pracovat!

Prodej investičního zlata v letošním roce výrazně vzrostl

on . Posted in Finance

prodej investicniho zlata

Lídrovi tuzemského trhu s drahými kovy, společnosti Golden Gate CZ, se letos výrazně zvýšily zisky z prodeje. V porovnání s loňským rokem dokonce trojnásobně a výsledky z prvních tří čtvrtletí tohoto roku ukazují překročení magické hranice 1 miliardy Kč. Zvýšení prodeje investičního zlata podle expertů způsobily jeho nízké ceny a příznivé úrokové sazby.

Trendem posledních let je zvyšující se zájem o nákup drahých kovů, které jsou svou podstatou ideální investicí pro stále více lidí. A není divu, že největší částky společnosti utržili na prodeji investičního zlata. To se pro Čechy stalo běžným produktem, navíc známějším a populárnějším než třeba stříbro či platina.

Současné výsledky navíc nemusí být nikterak výjimečné. Odborníci se shodují, že zájem o koupi investičního zlata nadále poroste, a dá se očekávat, že následující roky mohou ten letošní dokonce překonat.