Výstavní vitríny a jejich využití

on . Posted in Průmysl

Výstavní vitríny zaručují bezpečnost vystavených předmětů. Vitríny jsou k dispozici v mnoha verzích. Pořídit si můžete výstavní vitríny zavěšené na pevných a odolných věšácích nebo volně stojící díky stabilním nohám. Vitríny mohou mít od jedněch do čtyř dveří, které se zase mohou otevírat do stran nebo nahoru ručně.

france-landmark-night-paris-2356 1


Využití výstavní vitríny


Typy použití vitrín jsou různé. Prezentační a výstavní vitríny jsou užitečné pro umisťování reklam, informací, zpráv, plakátů, reklamních materiálů a dalších textů. Vyrábí se také vitríny věnované výstavě větších předmětů, jako jsou šálky, medaile, transparenty a cenné muzejní výstavy. Různé vitríny se používají také v obchodech, kde je vystavování zboží samozřejmostí.

Mimořádně důležitou funkcí výstavní vitríny je zajištění bezpečnosti obsahu se současnou možností prohlížení toho, co je v daném případě. Z tohoto důvodu je možné se přizpůsobit také potřebám klientů a vytvořit speciální vitríny na míru.


Výstavní vitríny mají různé varianty, pro které lze najít různé účely, lze je umístit na volitelné místo. Prezentační a výstavní vitríny dokonale zapadají do okolí, díky čemuž je obsah atraktivnější a notoricky neviditelný. Kromě toho, na vaši žádost, je možné si nechat připravit další osvětlení pro vitríny a výstavy v podobě LED nebo zářivkového osvětlení. Trochu odlišným přístupem je použití bodového osvětlení. Pomocí osvětlení lze ve vitríně zdůraznit nejdůležitější výstavní prvky.


Prezentační a výstavní vitríny se otevírají různými způsoby. Klasikou jsou posuvná okna doleva a doprava, ale již několik let se vyrábí vitríny s namontovanými dveřmi / křídly (v různých počtech - v závislosti na potřebách). Vitríny se zpravidla otevírají do strany posuvným sklem nebo křídly (dveřmi). Vyrobit lze i modely, které jsou zčásti otevřené. To znamená, že některá část je obvykle „skrytá“ za sklem a druhá je otevřená.