JA Clean není klasické dopravní značení

on . Posted in Průmysl

Ani samotný Google to zatím není schopný identifikovat! Když průmyslový areál potřebuje provést dopravní značení na pracovišti a hledá ve vyhledávači firmu, musí se přebrodit přes několik firem, které dopravní značení dělají, ale ne specializované pro areály. Takové si můžou poptat jen u Vlašimské JA Clean!

dopravní značení ja clean

TEST: čo viete o polykarbonátových doskách?

on . Posted in Průmysl

Čo viete o polykarbonátových doskách?

  • Aké sú základné typy polykarbonátových dosiek?

A) Komorové a plné
B) Vlnené a duté
C) Komôrkové a transparentné

  • Aké teplota polykarbonátové dosky priemerne znesú?

A)0 až 100

B)-40 Až 30

C)-40 Až 120

  • Aká je svetelná priepustnosť čírych polykarbonátových dosiek?

A) cca 97%
B) cca 83%
C) cca 63%

  • Dajú sa polykarbonátové dosky vyrábať na zákazku v rôznych rozmeroch?

A) Áno, dajú.
B) Nie, nedajú.

Správné filtry? Hydraulické!

on . Posted in Průmysl

Stroje, zařízení, automobily, nákladní automobily a ostatní hmotný majetek slouží velkým firmám ale i osobitým uživatelům na různé druhy práce. Na těchto zařízeních je však třeba provádět i pravidelný servis. Je velmi důležité zodpovědně přistupovat k servisu svých strojů a zařízení. Při zanedbání servisu se stroje mohou brzy poškodit nebo úplně přestanou pracovat. Je nutno vyměňovat součástky, které jsou nezbytné, jako jsou například hydraulické filtry, součástky a matice, a spoustu dalších věcí, které jsou pro jejich chod nezbytné. V případě, že všechny naše zařízení budou podstupovat pravidelné prohlídky, jejich životnost bude určitě delší.

K čemu je dobré hydraulické čerpadlo

on . Posted in Průmysl

Nenahraditelnou součástí hydraulické soustavy je hydraulické čerpadlo, jehož úkolem je oběh oleje. Ten má na starosti následný pohyb hydraulických válců a také zajišťuje pohon hydraulických motorů. Hydraulická čerpadla se dělí na několik kategorií, a to v závislosti na způsobech pohonů hydraulického čerpadla.
K dostání je čerpadlo s vývodem hřídele z motoru, s kardanovým hřídelem a se samostatným motorem. Je pouze na vás, kterou variantu budete potřebovat. Hydraulická čerpadla se ještě rozlišují podle velikosti a obsahu, který stanovuje, jaký má čerpadlo výkon. Každá aplikace požaduje jiné hydraulické čerpadlo s jiným objemem čerpaného oleje.