Poptáváte řezání obkladů vodním paprskem? Víme, na koho se obrátit

on . Posted in Průmysl

Řezání vodním paprskem zaručuje nesrovnatelnou přesnost. Řezání vodou umožňuje zpracování hustých sít, například pro kotle, strojní prvky. Pokud hledáte extrémně přesnou technologii řezání oceli, doporučujeme řezání vodním paprskem. Řezání vodou (řezání oceli vodním paprskem) umožňuje vyrábět prvky, které jsou mimo rozsah jiných obráběcích strojů, jako je plazma nebo laser. Pokud hledáte řezání obkladů vodním paprskem, víme na koho se obrátit.

 

AZ Kovo – řezání vodním paprskem


Nabídka společnosti AZ Kovo zahrnuje vysokotlaké řezání vodním paprskem a řezání vodou s přidáním ozdoby. Granát je brusivo používané při řezání oceli jako přísada do vody. Umožňuje řezat silnější materiály vodou. Prvky řezané vodou nepotřebují další zpracování, jako je frézování nebo soustružení. Řezání vodním paprskem dělá okraj detailů zcela hladkým a rovnoměrným.

Díky nejnovějším strojům jsme výrazně snížili náklady na řezání vodou. Technologie, kterou používáme, využívá nejvyšší dosažitelný tlak. Pro zákazníka to znamená rychlou, přesnou implementaci a nižší implementační náklady pro řezání vodním paprskem.

Co přesně je řezání vodou? Stručně řečeno: hydroabrazivní obrábění (obvykle na konci procesu se přidává abrazivní - nejčastěji granát) se provádí pomocí CNC řezaček, ve kterých je proud vody zrychlen na nízkou rychlost zvuku, což umožňuje řezání silných materiálů (prvky různých kovů, také oceli a kamene) s vynikající přesností. V případě tzv. měkké i malé tloušťky (keramické dlaždice, sklo, dřevo, plasty) se řezání provádí pouze vodou, a tedy bez abraziva. Řezání obkladů vodním paprskem tak znamená, že získáte přesné rozměry a zajímavé tvary dle potřeby.

Kdo je firma AZ Kovo? Od začátku naší činnosti jsme zdůrazňovali vysokou kvalitu našich služeb, a proto neustále zlepšujeme náš strojový park a organizujeme školení pro zaměstnance. Díky schopnostem a vhodné praxi našich zaměstnanců jsme schopni provádět prakticky jakýkoli požadavek, i když si někdo myslí, že „to nelze udělat“.