Zájem o řemeslné obory upadá

on . Posted in Obecní záležitosti

V současné době zájem o studium řemeslných oborů upadá. Lidé preferují velká města, práci v kancelářích a studenti si volí raději maturitní obory než řemeslné. Velmi žádaným řemeslem je ale stále častěji štukatérství. Touto cestou jsou realizovány impozantní budovy v historickém slohu a také moderní budovy.

Komunální technika?

on . Posted in Obecní záležitosti

Mezi komunální techniku patří malotraktory, mulčovače, příkopová ramena, rotavátory, lesní frézy, štěpkovače, sekačky, rozmetadla, valníky, kultivátory nebo pluhy. Kromě toho může komunální technika také sloužit pro letní i zimní úklid komunikací nebo to mohou být úklidové stroje pro firmy a obce – sněhové radlice, sypače, zametače nebo vozidla pro svoz odpadů. Pojem komunální technika je opravdu široký.

Školní rozhlas

on . Posted in Obecní záležitosti

Jako ředitel školy chcete zefektivnit komunikaci se svými studenty? Chcete jim podávat včas informace o školních akcích a událostech? Pak investujte do kvalitního školního rozhlasu, s nímž bude sdělování informací studentům jedna radost.

Velkoformátová dlažba

on . Posted in Obecní záležitosti

Do módy se dostávají velkoformátové dlažby, které jsou charakteristické mnoha výhodami. Velká plocha dlažby není přerušena spárami, a tak dlažba vypadá jednolitě a i starost o ni se stává jednodušší. Díky tomu, že je zde méně spár, nedochází k zachytávání nečistot a plísní ve spárách, a tak můžete pouze dlažbu pouze lehce přetřít. Navíc můžete na chodbě, v kuchyni i dalších místnostech vytvořit ojedinělý design podlahy.