Školní rozhlas

on . Posted in Obecní záležitosti

Jako ředitel školy chcete zefektivnit komunikaci se svými studenty? Chcete jim podávat včas informace o školních akcích a událostech? Pak investujte do kvalitního školního rozhlasu, s nímž bude sdělování informací studentům jedna radost.

Velkoformátová dlažba

on . Posted in Obecní záležitosti

Do módy se dostávají velkoformátové dlažby, které jsou charakteristické mnoha výhodami. Velká plocha dlažby není přerušena spárami, a tak dlažba vypadá jednolitě a i starost o ni se stává jednodušší. Díky tomu, že je zde méně spár, nedochází k zachytávání nečistot a plísní ve spárách, a tak můžete pouze dlažbu pouze lehce přetřít. Navíc můžete na chodbě, v kuchyni i dalších místnostech vytvořit ojedinělý design podlahy.

Radary - Bartekrozhlasy.cz

on . Posted in Obecní záležitosti

Radary slouží k měření rychlosti vozidel a nejčastěji jsou používány Policií ČR, vojenskou nebo obecní policií. Rychlost projíždějícího vozidla se zobrazí na velkoplošném displeji, a řidiči je tak podána informace o rychlosti, jakou se v dané chvíli pohybuje. Radary k měření rychlosti dodává odběratelům firma Bártek Rozhlasy s.r.o., která realizovala v rámci České republiky a sousedního Slovenska už více než tři sta kusů těchto informačních panelů.