Zajistěte si lepší zakázky vzděláváním

on . Posted in Firemní záležitosti

Firemní vzdělávání hraje roli v každé firmě, i pokud jste freelancer. Všechno záleží na tom, jak moc jste ochotný sám sebe vzdělávat, a od toho se odvíjí výsledky. Pokud firemní vzdělávání budete brát vážně, vaše zakázky vám to vrátí na dobrých referencích a dobré reference vedou v lepším a větším zakázkám.

firemní vzdělávání

Znáte hlavní výhody sítotisku?

on . Posted in Firemní záležitosti

Přestože sítotisk se používá už tolik roků, tak stále poráží i nejmodernější potiskové technologie. Mezi sítotiskové nesporné výhody určitě patří to, že je schopna potisknout nejen ploché předměty (jako i jiné druhy tisku), ale také na předměty zakulaceného tvaru (hrnky, vázy, sklenice, trubky, roury apod.) Stále patří mezi jednu z nejlevnějších metod tisku, pokud potřebujete vysoký náklad. Takže se sítotisk nejčastěji používá na tisk plakátů, programů, letáčků apod. Tisková plocha lze přizpůsobit podle Vašich potřeb, takže je jen na Vás, jestli chcete rozměr 100 na 100 nebo 1000 na 1000 cm. Vybírat si můžete z obrovské škály barev a efektů, takže sítotisk je opravdu rozmanitý.

Někdy je klasická cesta tou správnou

on . Posted in Firemní záležitosti

seo

Pokud si prohlédnete většinu reklam ať už v televizi, nebo někde jinde, tak většina vsází na apely jako je humor a strach. Často převažuje kreativita nad sdělením. Ovšem toto je špatný druh reklamy, protože si ji sice každý zapamatuje, ale její efekt se mine účinkem, protože si následně již nikdo nevzpomene, na jakou společnost tato reklama byla. Pokud obchodujete na internetu, nechejte si raději udělat SEO optimalizací zkušenou společností ve Zlíně, kde máte účinek jasný > vyšší návštěvnost vašich stránek.

Digitální tiskárna a její využití v praxi

on . Posted in Firemní záležitosti

Digitální tiskárna

Stále populárnější je v oblasti tisku digitální tiskárna. Jedná se o nízkonákladový tisk, který se pyšní řadou výhod – rychlost a optimální cena. Digitální tiskárna se používá v případě, že kancelářská tiskárna již není dostačující a ofsetová tiskárna je příliš nákladná na tisk. Pojďme se podívat na moderní digitální tisk podrobněji.

Potisk plachet

on . Posted in Firemní záležitosti

Máte v plánu zorganizovat sportovní akci? Nebo chcete získat originální reklamu pro svou společnost? Nechte si potisknout plachtu logem své firmy, ba dokonce i mottem, a umístěte plachtu na tenisový kurt, kde se budou konat turnaje, na lešení, nebo dokonce na budovu. Billboardy, které přeplňují české silnice, jsou ohrané a konkurenční boj vám nevyhrají. Potisk plachet vás však může zviditelnit a dostat do podvědomí okolí.