Podpora prodeje a její formy

on . Posted in Firemní záležitosti

Poskytnout spotřebiteli určitou výhodu či benefit, vyvolat u něj podnět vedoucí ke koupi, to vše zajišťuje podpora prodeje. Podle jednotlivých zákazníků a trhů, na kterých společnost působí se rozlišují její jednotlivé formy.

1. Podpora prodeje zaměřená na zprostředkovatele. Součástí jsou například obchodní a cenové dohody, společná propagace firem, odměny a bonusy, společenská setkání, pracovní obědy apod.

2. Podpora prodeje zaměřená na spotřebitele je pravděpodobně nejpoužívanější formou, při které se obchodník soustředí na své koncové zákazníky. Typickým nástrojem této formy jsou kupony, krátkodobé slevy, cenové balíčky, dárky, odměny, soutěže, vzorky zdarma a další.

3. Podpora prodeje směřující do maloobchodních činností zahrnuje nejčastěji slevy z obvyklých ceníkových cen, maloobchodní kupony, vystavování zboží v akci, ochutnávky výrobků zdarma atd.

Co je signmaking? A jak si správně vybrat firmu na světelný nápis?

on . Posted in Firemní záležitosti

Možná jste o signmakingu ještě neslyšeli, ale určitě tento obor znáte. Signmaking zahrnuje vytváření značek, log a označení pro firmy. Dá se rozdělit na světelné nápisy nebo nesvětelné podle toho, jestli použijete na podsvícení LED světla nebo ne. Takže už víme, co je signmaking a jak ho poznáte, jak se dělí a k čemu se používá.

světelné nápisy kvalitně

Průmyslové podlahy potřebují péči

on . Posted in Firemní záležitosti

Každá věc dnes potřebuje několikrát větší péči a pravidelnou údržbu, aby si zachovala dlouhodobou kvalitu. To také platí pro průmyslové haly, které podléhají extrémnímu tlaku znečištění a zátěže. Proto si každý nájemník hal musí zajistit odpovídající čištění průmyslových podlah. Strojové čištění podlah v průmyslových objektech zahrnuje zametení nebo vysátí hrubých nečistot a jejich následné strojové čištění podle typů podlahových povlaků (betonové podlahy, pryskyřičné stěrky, syntetické teraso a další), podle výrobního prostředí, kde se daná podlaha nachází, a podle účelu, k jakému slouží. Zametení hrubých nečistot je provedeno ručně nebo pomocí zametacích strojů, drobné nečistoty a prach jsou odstraněny průmyslovými vysavači. Na mokré mytí se používají například kotoučové stroje nebo podlahové automaty.

Vytvořte si kvalitní prodejní strategii, která se opírá o relevantní data

on . Posted in Firemní záležitosti

Pokud chcete v podniku vytvořit tu správnou prodejní strategii, která pro vaši společnost bude mít smysl, je potřeba vycházet z výzkumů a faktů. Nejdůležitější pro prodejní strategii je analýza prostředí – vnitřního a vnějšího. Zde se analyzují faktory, které přímo působí nebo souvisí s vaší společností a produktem. Dalším krokem je provést analýzu konkurence a SWOT analýzu. Pokud tyto kroky dodržíte, garantujeme vám, že výsledná prodejní strategie bude mít pro vás smysl.

prodejní strategie pro firmy

Začněte navštěvovat rekvalifikační firemní školení

on . Posted in Firemní záležitosti

Někteří lidé soustavně nemohou najít kvalitní práci, ve které by byli spokojeni, a naplňovala jejich představy i kompetence. A tak se často tito lidé dostávají do depresí, život je nebaví a mají pak špatnou náladu, kterou rozšiřují mezi ostatní. Přitom někdy je řešení tak jednoduché, říká se mi rekvalifikační firemní školení. Vyzkoušejte tento typ školení, který vás připraví na jiný a nový typ práce a vaše zaměstnatelnost rázem stoupne. Nejoblíbenější firemní školení jsou zaměřená na práci s počítačem, cizí jazyky nebo na masérství.

firemní školení pro vás

TIPY pro SEO optimalizaci webových stránek

on . Posted in Firemní záležitosti

Hledáte návod na SEO optimalizaci webu v Brně? Pak si přečtěte tento článek.

Základem je provést celkovou analýzu vašich současných stránek. Podívejte se na strukturu webu a na názvy titulků jednotlivých stránek. Pokud nejsou jedinečné a originální, tak je změňte a zkuste vymyslet takové titulky, které povedou k lepší SEO optimalizaci webu Brno. Dalším tipem je meta description, které musíte mít náležité vyplněné. Tento meta tag je velmi důležitý pro vyhledávače.