Pohodový interiér kanceláři v Nových Butovicích

on . Posted in Firemní záležitosti

V Praze je těžké najít kancelář, která by odpovídala nějakým složitějším požadavkům na interiér, nebo na lokaci či cenu za pronájem. Možnou alternativou by mohly být kancelářské prostory v Nových Butovicích. Pojďme si je přestavit.

Kanceláře Nové Butovice se nachází v klidnější části Prahy 13, takže nejste omezování zasekaným lumpenkavárenským centrem Prahy 1.

Dostatek světla a krásné výhledy v pracovních pauzách, to jsou dobré výhody. A to Nové Butovice nabízí. Navíc se tam dostanete jednoduše metrem.

Teď už se podívejme do interiéru.

Není to nic revolučního, ale takové pracovní místo v pohodě stačí.

Tyto prostory se dají využít úplně alternativně.

Chcete vidět více fotek, nebo zjistit, kolik zde stojí pronájem? Stačí udělat rychlou a bezplatnou registraci na hledamkancelare.cz a je to vaše :)

Tvorba web stránek

on . Posted in Firemní záležitosti

Nemít vlastní web se rovná téměř neexistenci. Tvorba web stránek je v dnešní době opravdu důležitá. Bez vlastního webu se neobejdou ani živnostníci, kteří dříve bez webu normálně fungovali - například kadeřnice, kosmetičky nebo třeba zámečníci. Doba, kdy se lidé zeptali na referenci souseda, je nenávratně pryč, dnes se ptají jen strýčka Google.

V podnikání nejste sám - navštivte kurzy pro podnikatele!

on . Posted in Firemní záležitosti

Podnikatel. Člověk, co je zodpovědný sám za sebe. Proč ale nevyužít toho, že někdo již před vámi prošel něčím podobným? Vyzkoušejte se setkávat s lidmi, kteří řeší stejné problémy – na kurzech pro podnikatele. Tyto kurzy jsou otevřené každému, kdo podniká a chce se zapojit, může něčím přispět nyní či v budoucnu a myslí to se svým businessem vážně. Zdá se vám to ideální? Kurzy pro podnikatele jsou tu pro vás!

kurzy pro podnikavce

Jak na SEO v Ostravě

on . Posted in Firemní záležitosti

Poznat firmu, která se v SEO optimalizaci vyzná není jednoduché, s rozvojem internetového marketingu se do této části podnikání dostala spousta firem, která však nemá dlouhé zkušenosti a nebo je jen úzce specializovaná. Dalším problémem je, že většina firem či agentur, které se specializují na SEO, sídlí v Praze. SEO Ostrava je úplně jiný případ.

Podpora prodeje a její formy

on . Posted in Firemní záležitosti

Poskytnout spotřebiteli určitou výhodu či benefit, vyvolat u něj podnět vedoucí ke koupi, to vše zajišťuje podpora prodeje. Podle jednotlivých zákazníků a trhů, na kterých společnost působí se rozlišují její jednotlivé formy.

1. Podpora prodeje zaměřená na zprostředkovatele. Součástí jsou například obchodní a cenové dohody, společná propagace firem, odměny a bonusy, společenská setkání, pracovní obědy apod.

2. Podpora prodeje zaměřená na spotřebitele je pravděpodobně nejpoužívanější formou, při které se obchodník soustředí na své koncové zákazníky. Typickým nástrojem této formy jsou kupony, krátkodobé slevy, cenové balíčky, dárky, odměny, soutěže, vzorky zdarma a další.

3. Podpora prodeje směřující do maloobchodních činností zahrnuje nejčastěji slevy z obvyklých ceníkových cen, maloobchodní kupony, vystavování zboží v akci, ochutnávky výrobků zdarma atd.