Hledáte kanceláře v Brně?

on . Posted in Firemní záležitosti

V Brně není jen nuda, nebojte se. Kancelářské prostory Brno jsou situovány v moderních komplexech, kde se budete cítit jako doma. AZ Tower, AXIS OFFICE PARK nebo Brno Business Park jsou jen některé z nich. Dopravní dostupnost je skvělá a poblíž najdete i obchody a vše co potřebujete.

Pokud nevíte na koho se kvůli pronájmu obrátit, zavolejte do společnosti JLL, kde vám rádi poradí. Spravují veškeré moderní komplexy, které v Brně najdete a jsou to profesionálové na svém místě. O jejich spolehlivosti mluví spousty spokojených zákazníků a dlouhodobé působení na realitním trhu v Česku i ve světě.

Pohodový interiér kanceláři v Nových Butovicích

on . Posted in Firemní záležitosti

V Praze je těžké najít kancelář, která by odpovídala nějakým složitějším požadavkům na interiér, nebo na lokaci či cenu za pronájem. Možnou alternativou by mohly být kancelářské prostory v Nových Butovicích. Pojďme si je přestavit.

Kanceláře Nové Butovice se nachází v klidnější části Prahy 13, takže nejste omezování zasekaným lumpenkavárenským centrem Prahy 1.

Dostatek světla a krásné výhledy v pracovních pauzách, to jsou dobré výhody. A to Nové Butovice nabízí. Navíc se tam dostanete jednoduše metrem.

Teď už se podívejme do interiéru.

Není to nic revolučního, ale takové pracovní místo v pohodě stačí.

Tyto prostory se dají využít úplně alternativně.

Chcete vidět více fotek, nebo zjistit, kolik zde stojí pronájem? Stačí udělat rychlou a bezplatnou registraci na hledamkancelare.cz a je to vaše :)

Tvorba web stránek

on . Posted in Firemní záležitosti

Nemít vlastní web se rovná téměř neexistenci. Tvorba web stránek je v dnešní době opravdu důležitá. Bez vlastního webu se neobejdou ani živnostníci, kteří dříve bez webu normálně fungovali - například kadeřnice, kosmetičky nebo třeba zámečníci. Doba, kdy se lidé zeptali na referenci souseda, je nenávratně pryč, dnes se ptají jen strýčka Google.

V podnikání nejste sám - navštivte kurzy pro podnikatele!

on . Posted in Firemní záležitosti

Podnikatel. Člověk, co je zodpovědný sám za sebe. Proč ale nevyužít toho, že někdo již před vámi prošel něčím podobným? Vyzkoušejte se setkávat s lidmi, kteří řeší stejné problémy – na kurzech pro podnikatele. Tyto kurzy jsou otevřené každému, kdo podniká a chce se zapojit, může něčím přispět nyní či v budoucnu a myslí to se svým businessem vážně. Zdá se vám to ideální? Kurzy pro podnikatele jsou tu pro vás!

kurzy pro podnikavce

Jak na SEO v Ostravě

on . Posted in Firemní záležitosti

Poznat firmu, která se v SEO optimalizaci vyzná není jednoduché, s rozvojem internetového marketingu se do této části podnikání dostala spousta firem, která však nemá dlouhé zkušenosti a nebo je jen úzce specializovaná. Dalším problémem je, že většina firem či agentur, které se specializují na SEO, sídlí v Praze. SEO Ostrava je úplně jiný případ.