Články

Co všechno zahrnuje energetický audit budovy?

on . Posted in Firmy

Energetický audit budov je pro některé subjekty, jako jsou například kanceláře povinností danou ústavou. Budova tak musí projít auditem, zda vyhovuje a je správně navrhnuta. Jediné co tak je potřeba je zajištění takovéhoto auditu.

Chlaďáky a mrazáky na míru

on . Posted in Firmy

Každý, kdo někdy prodával potraviny, ví, že dobrý chlaďák je k nezaplacení. Ale sehnat dobrý chlaďák, který se vám vejde na to vaše místečko, které pro něj máte vyhrazené, není jen tak.

Naštěstí existují firmy, pro které není problém vyrobit chladicí boxy na míru. Odpadne vám tak zdlouhavé hledání toho ideálního chlaďáku, který obvykle není k nalezení. Bez chlaďáku to prostě nejde a proto budiž vám firma Frigomont záchranou. Jsou to profesionálové, kteří s chlaďákama dovedou zázraky a vyrobí vám mrazicí i chladicí boxy v netypických rozměrech.

Komu svěřit odsávání v průmyslu?

on . Posted in Firmy

Stejně jako malému dítěti, které má problémy s ucpaným nosem, pomůže jedině maminka, tak i v průmyslových areálech je třeba svěřit odsávání prachu, škodlivin a jiných látek spolehlivému partnerovi. Průmyslová filtrace musí být vždy řešená na míru! Každé prostory a každý výroba má své specifikace a nedá se všude nacpat odsávaný stůl a jinde zase digestoř.

filtrace

 

Nejmodernější kanceláře v Brně

on . Posted in Firmy

Jeden z těch nejmodernějších administrativních komplexů se nachází téměř v centru Brna. Jde o velkou prosklenou budovu nacházející se v ulici Nové sady. Své sídlo zde našlo již mnoho úspěšných brněnských firem a její pohodlí si nemůžou vynachválit.

Co můžete udělat pro prodej vašeho výrobku či služby

on . Posted in Firmy

Když se podnikatelů zeptáte, co dělají pro to, aby podpořili prodej svého produktu, tak vám většina odpoví, že investují nemalé náklady do marketingu a reklamy. Někdo možná odpoví, že se snaží pracovat s firemní prezentací na sociálních sítích, ale takových je kupodivu stále málo. Zejména pokud jde o podnikatele, kteří již mají “svůj věk”. Takovým lidem totiž těžko vysvětlíte, že doba se změnila a chce to zvolit odlišný přístup než v 90. letech.

Na co, ale téměř všechny kategorie podnikatelů zapomínají je podpora prodeje. Podpora prodeje má jakousi nálepku “to není pro nás” nebo “to je moc drahé”. Ale kdo z vás se nad podporou prodeje skutečně zamýšlel? Víte, jaké druhy podpory prodeje existují? Ne? Tak není nic jednoduššího, než trochu zapátrat. Vždyť dnes jsou informace dostupné všem - jen se musí chtít věnovat hledání trochu času a oddělit zrno od plev.

A pokud se vám nechce hledat, oslovte odborníky, kteří se na poli podpory prodeje pohybují – rádi vám poradí, jaký typ podpory zvolit.