Články

Altán – romantické místo k odpočinku

on . Posted in Firmy

Altán představuje malou ozdobnou stavbu, která se nachází na zahradě či v parcích. Tento jednoduchý přístřešek je určen k odpočinku a relaxaci. Dnes vám nabízí altány Brno v parcích, kde můžete v horkých letních dnech odpočívat.

Konsolidace půjček

on . Posted in Firmy

Splácíte měsíčně několik půjček u různých poskytovatelů? Jsou vaše splátky tak vysoké, že je nestíháte platit? Chcete stabilizovat vaši finanční situaci a mít konečně přehled o tom, co platíte? Pokud zní vaše odpověď na tyto otázky ano, je tu pro vás konsolidace půjček. Při konsolidaci půjček jsou všechny vaše sjednané úvěry vyplaceny a sloučeny do jednoho úvěru. Nezáleží na tom, u kolika poskytovatelů jste si půjčku sjednali. Díky konsolidaci se sníží měsíční úrok, a vy tak budete měsíčně splácet mnohem menší částky. Splácení je navíc možné pozastavit nebo prodloužit až na dobu 30 let.

Systémy využívající hydrauliku

on . Posted in Firmy

Hydraulické systémy se používají hlavně ve strojích, které vyžadují pomoc při jejich práci. Hydraulické kapaliny používané v těchto strojích jsou pod vysokým tlakem kapaliny. Síla v místě se přenáší do druhého bodu pomocí nestlačitelné tekutiny. Systém funguje tak, že použitím lůžkovém síly dolů jednoho z pístů, je síla pak přenášena na další píst pomocí oleje v potrubí. Vyplývá to k tomu, aby hydraulický systém fungoval efektivně, protože je z komprimovaného oleje. Pak síla působí na druhý píst a proces pokračuje.

Zabýváme se revitalizací firem

on . Posted in Firmy

Nejste spokojeni s chodem svého podniku? Potřebovali byste zvýšit zisky, zefektivnit práci a také zajistit lepší produktivitu práce? V takovém případě je nezbytné zlepšit management, marketing a také organizaci uvnitř firmy. Pokud se obrátíte na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se stará o revitalizace firmy, můžete se stát opět úspěšnou a prosperující firmou na trhu.