Články

Moto e-shop

on . Posted in Firmy

Motorky nejsou jen dvoustopé stroje sloužící k dopravě osob, jak by se daly laicky definovat. Pro mnohé fanoušky jsou motorky koníčkem, který určuje směr jejich života. Motorky jsou zkrátka životní styl. Své fanouškovské základny mají takzvané choopery, závodní silniční motocykly i terénní stroje.

levne moto xmotos

Potisk sítotiskem

on . Posted in Firmy

Sítotisk je technologie potisku, kdy se barva nanáší přes sítovinu napnutou na hliníkový rám. Sítotisk se využívá při potisku plastů, fólií, dřeva nebo reklamních poutačů.
Firma OFSITO ze Zlína se sítotiskem zabývá již od roku 1992 a je profesionálem v tomto oboru, proto se nebojte svěřit jí jakýkoliv tisk.

Zabýváme se revitalizací firem

on . Posted in Firmy

Nejste spokojeni s chodem svého podniku? Potřebovali byste zvýšit zisky, zefektivnit práci a také zajistit lepší produktivitu práce? V takovém případě je nezbytné zlepšit management, marketing a také organizaci uvnitř firmy. Pokud se obrátíte na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se stará o revitalizace firmy, můžete se stát opět úspěšnou a prosperující firmou na trhu.

Léčba neplodnosti

on . Posted in Firmy

Za nedlouho budete mít 30 let, a tak byste chtěli mít vlastní miminko? Víte o tom, že s narůstajícím věkem se zvyšuje riziko neplodnosti? V současné době trápí neplodnost stále více lidí, a to jak žen, tak i mužů. Léčba neplodnosti tradiční čínskou medicínou je mnohem úspěšnější než nabízí moderní zdravotnictví. Nejprve podstoupíte vstupní vyšetření, během něhož doktor zjistí, jaké jsou příčiny neplodnosti. Pak musí dojít k odstranění těchto příčin.

Personální audit

on . Posted in Firmy

Chcete získat přehled o tom, jak správně využívat lidské zdroje ve vaší společnosti? K tomu vám poslouží takzvaný personální audit. Jedná se o velmi efektivní nástroj, který slouží ke spojení nezávislých pohledů zvenčí na vaši společnost. Je důležité, aby byly ve firmě využity lidské zdroje. Cílem je zaměstnance celkově motivovat.