Chcete nabrat na váze? Máme pro vás návod!

on . Posted in Sport a zdraví

Gainery představují sacharidovo-proteinové koncentráty, které jsou určeny sportovcům i ostatní populaci. Gainery mají za úkol dopravit do těla sacharidy, které zajišťují nárůst svalové hmoty. Touto cestou můžete nabrat tělesnou hmotnost a zároveň regenerovat svůj organismus. Doplňují se zejména po náročných trénincích, kdy je nezbytné doplnit glykogenovou zásobu ve svalstvu.

Jak na výběr matrace?

on . Posted in Sport a zdraví

Nejdůležitější místností každého domu je bezpochyby ložnice. Místo, které ráno neradi opouštíte a celý den na něj zase těšíte. Místo, kde si můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném dni velmi důležitý.

Matrace

on . Posted in Sport a zdraví

Ložnice je místo, kam se člověk uchyluje k odpočinku a spánku. Tato místnost je zázemí pro regeneraci organismu. Ale abyste si mohli dopřát opravdové pohodlí, které je pro vaše unavené tělo žádoucí, musíte si koupit kvalitní matraci. Ta by měla vyhovovat vašim požadavkům a parametrům těla by měla padnout na míru. Důležitým aspektem je tvrdost. Pokud je matrace příliš tvrdá či naopak příliš měkká, nedostatečně se přizpůsobí tělu. Tvrdost by měla být střední, aby kopírovala křivky těla.

Online drogérie - Dankr.cz

on . Posted in Sport a zdraví

Neradi nakupujete v kamenných obchodech, kde jsou vyšší ceny a kde je nakupování zdlouhavější? Preferujete nákupy online? Dnes na internetu koupíte prakticky cokoliv – od oblečení, přes elektroniku, až po drogérii. DANKR je online drogérie, která usnadní práci mnoha lidem a nyní možná i vám. Nejen, že se vyhnete dlouhým frontám u pokladen, ale šetříte svůj čas a peníze. Navíc můžete nakupovat z pohodlí svého domova.

Kvalitní sportovní výživa - MUSKULVIT.CZ

on . Posted in Sport a zdraví

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.