Značení zvyšuje bezpečnost pracoviště

on . Posted in Průmysl

Po dlouhém přemýšlení jste se rozhodli zrekonstruovat podlahu v hale, ale po rekonstrukci ji stále něco chybí? Krásná, šedá zbrusu nová podlaha je pro Vás dost holá? Zvyšte bezpečnost svých zaměstnanců, udělejte pořádek, vyznačte různé zóny se speciálním podlahovým značením.

Podlaha je jedno nebo vícevrstvá konstrukce, tvoří vrchní část vodorovných a bezprostředně navazuje na podkladový materiál, kterým může být v nejnižším patře podkladní betonová vrstva nebo ve vyšších patrech stropní konstrukce. 

podlahové značení

Všechny výrobní a logistické společnosti dle platné legislativy musí splňovat nároky na bezpečnostní značení podlah, ramp, sloupů, nebezpečných míst. Společnost JA CLEAN se specializuje na značení jak interiérových podlah, tak i venkovního dopravního značení.

 

Jedná se o společnost disponující velkými zkušenostmi, díky realizaci více než 5.000 zakázek po Evropě, ale také spolupracující s předními značkami průmyslu, jako například ŠKODA AUTO, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, Continental Automotive a mnoho dalších.