Traktorové pneu - Mands.cz

on . Posted in Auta

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy. V kategorii traktorové pneu zákazníci naleznou produkty vyráběné z nejkvalitnějších komponentů a s moderním dezénem, který garantuje vysoký komfort jízdy.

Parkové lavičky - Forplast.cz

on . Posted in Firmy

Park je místo odpočinku a relaxace, kam spousta lidí míří za odreagováním. V parku si člověk vyčistí myšlenky, odbourá stres a nadýchá se čerstvého vzduchu. V létě zase v parku lidé chodí na pikniky a dlouhé procházky. Ale i na procházce si potřebuje člověk odpočinout, a tak vyhledává parkové lavičky. Jestliže jsou ve vašem parku staré dřevěné lavičky, které už nevypadají dobře a navíc se rozpadají, je nejlepší čas je vyměnit. Investujte do kvalitních a moderních laviček, které nabídnou návštěvníkům pohodlí.

Online drogérie - Dankr.cz

on . Posted in Sport a zdraví

Neradi nakupujete v kamenných obchodech, kde jsou vyšší ceny a kde je nakupování zdlouhavější? Preferujete nákupy online? Dnes na internetu koupíte prakticky cokoliv – od oblečení, přes elektroniku, až po drogérii. DANKR je online drogérie, která usnadní práci mnoha lidem a nyní možná i vám. Nejen, že se vyhnete dlouhým frontám u pokladen, ale šetříte svůj čas a peníze. Navíc můžete nakupovat z pohodlí svého domova.

Ozvučovací technika

on . Posted in Firmy

Koncerty, firemní akce, výstavy, konference či semináře jsou ozvučovány nebo  oživovány zvukovými efekty. Kvalitní ozvučovací technika je tedy nedílnou součástí každé ze sportovních a společenských akcí. Kde ji lze pořídit? Online prodejem zboží, jehož součástí je i moderní ozvučovací technika, se zabývá firma Bártek rozhlasy s.r.o. Pořadatelé či zvukaři si mohou u firmy objednat například bezdrátové řečnické systémy nebo klasický megafon.

Hydraulické díly - MHIservis.cz

on . Posted in Průmysl

Hledáte vhodného dodavatele hydraulických komponentů? Preferujete kvalitu před kvantitou? Pak se obraťte na společnost MHI servis, která se může pyšnit bohatou nabídkou produktů. V její nabídce najdete hydraulické díly, jako jsou hydraulické trubky, hadice, šrouby a spojovací prvky či držáky trubek. U této firmy si můžete objednat také servis hydraulických systémů a v neposlední řadě renovaci třetího obložení.

Dřevěné terasy

on . Posted in Firmy

Mezi nejoblíbenější terasy patří ty dřevěné, které se vyrábí buď z modřínu či borovice.