Jak vybrat vhodné pneumatiky na traktor?

on . Posted in Auta

Jestliže hledáte vhodné pneumatiky pro traktor, měli byste si nejprve uvědomit, v jakém terénu budete pneumatiky používat. Podle tohoto rozhodnutí byste měli pneumatiky na traktor kupovat. Velmi důležitými vlastnostmi jsou záběrové vlastnosti s minimálním prokluzem – to je vyžadováno u každé pneumatiky na traktor. Zemědělské pneu nejsou jen pneumatiky na traktor, ale do této kategorie spadají pneumatiky, které se používají i na ostatní zemědělské stroje, které se používají na polích a loukách. Jedná se například o rozmetadla či balící stroje. Spolehlivým dodavatelm pneumatik je firma Mands International, která sídlí ve Zlíně.

Pneumatiky Starmaxx

on . Posted in Auta

Kvalitní pneumatiky Starmaxx, od předního tureckého výrobce, nabízí všem zákazníkům internetová prodejna Starmaxxpneu.cz. V širokém sortimentu zboží spotřebitelé naleznou zimní nebo letní pneu na osobní vozy střední a vyšší třídy. Pneumatiky Starmaxx, které se používají také u zemědělských vozů, si pořizují zákazníci po celém světě.

Fitness shop - Muskulvit

on . Posted in Auta

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.

Traktorové pneu - Mands.cz

on . Posted in Auta

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy. V kategorii traktorové pneu zákazníci naleznou produkty vyráběné z nejkvalitnějších komponentů a s moderním dezénem, který garantuje vysoký komfort jízdy.

Potřebujete pneumatiky pro traktor?

on . Posted in Auta

Traktorové pneu od renomovaných světových výrobců pneumatik má ve své nabídce internetová prodejna Mands Interantional s.r.o. Tato zlínská společnost je současně distributorem kvalitních zimních a letních pneumatik pro osobní vozy a dodává i pneu pro nákladní automobily nebo autobusy.