Zabýváme se revitalizací firem

on . Posted in Firmy

Nejste spokojeni s chodem svého podniku? Potřebovali byste zvýšit zisky, zefektivnit práci a také zajistit lepší produktivitu práce? V takovém případě je nezbytné zlepšit management, marketing a také organizaci uvnitř firmy. Pokud se obrátíte na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se stará o revitalizace firmy, můžete se stát opět úspěšnou a prosperující firmou na trhu.

Školní rozhlas

on . Posted in Obecní záležitosti

Jako ředitel školy chcete zefektivnit komunikaci se svými studenty? Chcete jim podávat včas informace o školních akcích a událostech? Pak investujte do kvalitního školního rozhlasu, s nímž bude sdělování informací studentům jedna radost.

Exekuce nemovitostí

on . Posted in Finance

Hypotéka je nejčastějším způsobem, jak lidé financují své vlastní bydlení. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který je zajištění zástavním právem k nemovitosti. Pokud jste si ale sjednali nevýhodnou hypotéku, kterou nyní nestíháte splácet, hrozí vám exekuce nemovitostí.

Velkoformátová dlažba

on . Posted in Obecní záležitosti

Do módy se dostávají velkoformátové dlažby, které jsou charakteristické mnoha výhodami. Velká plocha dlažby není přerušena spárami, a tak dlažba vypadá jednolitě a i starost o ni se stává jednodušší. Díky tomu, že je zde méně spár, nedochází k zachytávání nečistot a plísní ve spárách, a tak můžete pouze dlažbu pouze lehce přetřít. Navíc můžete na chodbě, v kuchyni i dalších místnostech vytvořit ojedinělý design podlahy.

Jak na výběr matrace?

on . Posted in Sport a zdraví

Nejdůležitější místností každého domu je bezpochyby ložnice. Místo, které ráno neradi opouštíte a celý den na něj zase těšíte. Místo, kde si můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném dni velmi důležitý.