Tvorba web stránek

on . Posted in Firemní záležitosti

Nemít vlastní web se rovná téměř neexistenci. Tvorba web stránek je v dnešní době opravdu důležitá. Bez vlastního webu se neobejdou ani živnostníci, kteří dříve bez webu normálně fungovali - například kadeřnice, kosmetičky nebo třeba zámečníci. Doba, kdy se lidé zeptali na referenci souseda, je nenávratně pryč, dnes se ptají jen strýčka Google.

V podnikání nejste sám - navštivte kurzy pro podnikatele!

on . Posted in Firemní záležitosti

Podnikatel. Člověk, co je zodpovědný sám za sebe. Proč ale nevyužít toho, že někdo již před vámi prošel něčím podobným? Vyzkoušejte se setkávat s lidmi, kteří řeší stejné problémy – na kurzech pro podnikatele. Tyto kurzy jsou otevřené každému, kdo podniká a chce se zapojit, může něčím přispět nyní či v budoucnu a myslí to se svým businessem vážně. Zdá se vám to ideální? Kurzy pro podnikatele jsou tu pro vás!

kurzy pro podnikavce

TEST: čo viete o polykarbonátových doskách?

on . Posted in Průmysl

Čo viete o polykarbonátových doskách?

  • Aké sú základné typy polykarbonátových dosiek?

A) Komorové a plné
B) Vlnené a duté
C) Komôrkové a transparentné

  • Aké teplota polykarbonátové dosky priemerne znesú?

A)0 až 100

B)-40 Až 30

C)-40 Až 120

  • Aká je svetelná priepustnosť čírych polykarbonátových dosiek?

A) cca 97%
B) cca 83%
C) cca 63%

  • Dajú sa polykarbonátové dosky vyrábať na zákazku v rôznych rozmeroch?

A) Áno, dajú.
B) Nie, nedajú.

Základní rozdělení vrtulníků

on . Posted in Auta

Připravili jsme pro Vás základní informace předtím, než se začnete zajímat o koupi Rc modelů vrtulníků Modely se přadí podle rotorů a podle kanálů na ovládání

JEDNOROTOROVÉ A DVOUROTOROVÉ VRTULNÍKY NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Jednorotorové vrtulníky se všeobecně vyznačují nižší stabilitou, takže jsou primárně určeny pro zkušenější piloty. Nemusíte tuto větu však brát jako dogma. Setkali jsme se nesčetněkrát, že jednorotorový RC vrtulník pilotoval začátečník a po krátkém čase se ho naučil bravurně ovládat. Předpokladem je opatrný přístup k pilotování. Velkou výhodou jednorotorových vrtulníků je jejich obratnost a rychlost oproti dvourotorovým vrtulníkům. Málokdy se s jednorotorovým vrtulníkem budete při létání nudit.

3 – KANÁLOVÉ A 4-KANÁLOVÉ VRTULNÍKY NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Počet kanálů u rc vrtulníků znamená, kolika funkcemi (směry pohybu) model disponuje.

3 – kanálové vrtulníky jsou určeny především pro začínající modeláře. Ovládání těchto rc vrtulníků je velmi jednoduché. Umožňují pohyb modelu v těchto směrech:

Nahoru/dolů
Dopředu/dozadu
Rotaci okolo osy vpravo/vlevo

4 – kanálové vrtulníky zaujmou hravé piloty, kteří si dokážou vyhrát se složitějším ovládáním. Odměnou za to je větší variabilita letu, přesnější ovládání, výborné letové vlastnosti. Umožňují pohyb modelu v těchto směrech:

Nahoru/dolů
Dopředu/dozadu
Rotaci okolo osy vpravo/vlevo
Let bokem vpravo/vlevo

KaVo je TOP stomatologická značka

on . Posted in Firmy

Pro obyčejného člověka značka KaVo určitě neznamená o stejné, co například Coca Cola či Mc Donald´s, přesto mají jednu věc společnou. Ve většině případu s těmito značkami každý přijde alespoň jednou za rok do styku. Stejně tak, jako někdy neodoláme cheeseburgeru z "Mekáče", tak poté musíme navštívit stomatologickou ordinaci. A zde se setkáme se značkou KaVo. Pokud se cítíte pohodlně při zubní prohlídce a užíváte si posouvání nahoru a dolů, přesně to je práce profesionálních vybavení a stomatologických souprav značky KaVo. Navíc všechny násadce a turbínky také zajišťuje značka KaVo. Takže když vám zubař vrtá do zubu, víte, že je to především značka KaVo. Je to zajímavé, ale značky nám nedílně zasahují do životů.

Jak na SEO v Ostravě

on . Posted in Firemní záležitosti

Poznat firmu, která se v SEO optimalizaci vyzná není jednoduché, s rozvojem internetového marketingu se do této části podnikání dostala spousta firem, která však nemá dlouhé zkušenosti a nebo je jen úzce specializovaná. Dalším problémem je, že většina firem či agentur, které se specializují na SEO, sídlí v Praze. SEO Ostrava je úplně jiný případ.